Reklam Alanı

Mill Tech İstanbul %91 doluluk oranına ulaştı!

Mill Tech İstanbul %91 doluluk oranına ulaştı!

CNR Holding ve Değirmen ve Sektör Makineleri Üreticileri Derneği (DESMÜD) iş birliği ile düzenlenen Türk değirmen makineleri üreticilerinin en büyük uluslararası ticaret platformu MillTech İstanbul – Değirmen Makineleri Teknolojileri ve Yan Sanayi Fuarı, 15-18 Eylül 2022 tarihleri arasında İstanbul Fuar Merkezi’nde ziyaretçilerine kapılarını açıyor. Değirmen sanayi alanında dünyanın en büyük ticari platformu olan MillTech İstanbul,

CNR Holding ve Değirmen ve Sektör Makineleri Üreticileri Derneği (DESMÜD) iş birliği ile düzenlenen Türk değirmen makineleri üreticilerinin en büyük uluslararası ticaret platformu MillTech İstanbul – Değirmen Makineleri Teknolojileri ve Yan Sanayi Fuarı, 15-18 Eylül 2022 tarihleri arasında İstanbul Fuar Merkezi’nde ziyaretçilerine kapılarını açıyor.

Değirmen sanayi alanında dünyanın en büyük ticari platformu olan MillTech İstanbul, Avrupa’dan Asya’ya, Rusya’dan Orta Doğu’ya ve Afrika’dan Türki Cumhuriyetlere kadar dünyanın dört bir yanından15 bini aşkın sektör profesyoneline ev sahipliği yapacak.

Fuar şimdiden %91 doluluk oranına ulaşmış durumda. Siz de, katılımcı firmaların yeni iş bağlantıları kurarak birbirinden farklı pazarları keşfetmesini sağlayacak Mill Tech İstanbul Fuarı’nda yer almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

https://milltechistanbul.com

DESMÜD
ADMINISTRATOR
PROFILE

Posts Carousel