Reklam Alanı

Değirmen ve Sektör Makinaları Üreticileri Derneği (DESMUD) olarak bu yıl 24’üncüsü düzenlenen Uluslararası AGROTEC Tarım Fuarına katıldık.

Değirmen ve Sektör Makinaları Üreticileri Derneği (DESMUD) olarak bu yıl 24’üncüsü düzenlenen Uluslararası AGROTEC Tarım Fuarına katıldık.

Başkanımız Zeki Demirtaşoğlu’nun önderliğinde Değirmen ve Sektör Makinaları Üreticileri Derneği (DESMUD) olarak bu yıl 24’üncüsü düzenlenen Uluslararası AGROTEC Tarım Fuarına katıldık.

AGROTEC 2021’in açılış töreni, MHP Genel Başkan Yardımcısı Ankara Milletvekili Mevlüt Karakaya, Gölbaşı Belediye Başkanı Ramazan Şişek, İlçe kaymakamı Tülay Baydar Bilgihan, Ankara İl Tarım ve Orman Müdürü Bülent Korkmaz, TKDK Başkanı Dr. Muhammet Adak, AK Parti Ankara Milletvekili Nevzat Ceylan, Keçiören Belediye Başkanı Turgut Altınok ile birçok siyasi ismin katılımı ile gerçekleşti.

Yerli ve yabancı pek çok katılımcıyı bir araya getiren organizasyon Gölbaşı Belediyesi Fuar Alanı’nda 19 Eylül’e kadar sürdü. Tarım Makineleri, Traktör ve Ekipmanları, İş Makineleri, Ürün Depolama Makineleri, Sulama Ekipmanları, Tarım İlaçları, Gübre, Organik Tarım, Sera, Sebze ve Meyve Fidancılığı, Hayvancılık, Drenaj Teknolojileri, Peyzaj ve Tarıma dair tüm ürünler stantlarda yerlerini aldı.

DESMÜD olarak katılımcılara; faaliyetlerimize ve sektör üyelerine ilişkin bilgiler verildi. Ayrıca, Gölbaşı Belediye Başkanı Sayın Ramazan Şimşek’e Derneğimiz faaliyetleri ve sektörümüz ile ilgili bilgiler verilmiş olup kurum faaliyetlerimizin yer aldığı Almanak tarafına sunuldu.

DESMÜD
ADMINISTRATOR
PROFILE

Posts Carousel

En Son Eklenenler

Yazarlar

En Çok Yorumlananlar

Featured Videos