Reklam Alanı

BAŞKANIMIZDAN BAYRAM MESAJI

BAŞKANIMIZDAN BAYRAM MESAJI

Genel Başkanımız Zeki Demirtaşoğlu; “Bayramlar, küskünlerin barıştığı, yüzlerdeki tebessümün arttığı, yardımlaşma duygusunun öne çıktığı, umudun, sevginin, şefkatin, merhametin, vefanın ve kardeşliğin doruk noktasına ulaştığı müstesna günlerden birini daha yaşıyoruz” dedi.

Başkanımız Zeki Demirtaşoğlu yayımladığı bir mesajla Kurban Bayramını tebrik etti. Başkanımız; “Milli ve manevi duygularımızı korumamız, yaşamamız ve güçlendirmemiz gerekli. Değerlerimize her zaman sahip çıkmamız bizim teminatlarımızın arasındadır. Türkiye geleceğe emin adımlarla ilerlerken her günümüzün bayram olması için çok çalışmamız, üretmemiz, mücadele etmemiz, el ele vermemiz gerekli. Türkiye, milletiyle gücüne güç katarak ilerlemektedir. Tüm dünyada barışın, huzurun, kardeşliğin gelmesi ise tek temennilerimiz arasındadır. Mazlumların yaşadığı acıların dinmesi, İslam coğrafyalarında akan kanların artık durması dualarımız arasındadır” ifadelerini kullandı.

DESMÜD olarak her daim ülkemizin yanındayız diyerek sözlerine devam eden Başkanımız Zeki Demirtaşoğlu; “Ülkemize fayda sağlamak, taş üstüne taş koymak için var gücümüzle çalışıyoruz. Gerçekleştirdiğimiz ihracatlarla ülkemize dolar girdisi sağlayarak, güçlü ekonomimize omuz vermeye çalışıyoruz. Derneğimiz kurulduğu günden bu yana, sağladığı istihdam ve 140 ülkeye gerçekleştirdiği ihracatlarla ülkemizi en iyi şekilde temsil etmektedir. Bu duygu ve düşüncelerle, tüm İslam aleminin, aziz milletimizin ve müslümanların mübarek Kurban Bayramını en içten dileklerimle kutluyor, hayırlara vesile olmasını diliyorum” dedi.

DESMÜD
ADMINISTRATOR
PROFILE

Posts Carousel