Reklam Alanı

UĞUR MAKİNA

UĞUR MAKİNA

1955’te ticari yolculuğuna çıkan Uğur Makine, şirketin temellerini; günün koşullarını değerlendirip un makinaları imalatına başlayarak atmıştır .Müşterilerine un fabrikası işletme sürecini ve makinalarını daha iyi anlatmak amacıyla bir çeşit pilot tesis olan un fabrikasını da  bünyesine katarak 1990’lı yıllarda büyüyen bugünkü 500 tonluk un fabrikasının temelini de oluşturmuştur. Ana faaliyet alanı olan un makinaları üretimiyle

1955’te ticari yolculuğuna çıkan Uğur Makine, şirketin temellerini; günün koşullarını değerlendirip un makinaları imalatına başlayarak atmıştır .Müşterilerine un fabrikası işletme sürecini ve makinalarını daha iyi anlatmak amacıyla bir çeşit pilot tesis olan un fabrikasını da  bünyesine katarak 1990’lı yıllarda büyüyen bugünkü 500 tonluk un fabrikasının temelini de oluşturmuştur.

Ana faaliyet alanı olan un makinaları üretimiyle yurt içinde ve yurt dışında 63 ülkede anahtar teslim un fabrikaları kurmaya devam etmektedir. Faaliyet gösterdiği alanlarda kısa sürede sektörün lider ve öncü firmalarından olmayı başarmıştır.

Uğur Makine, Dünya ve Türkiye genelindeki  konumunu , kaliteyi her adımda uygulama mantalitesiyle, sektörün gerektirdiği kalite güvence sertifikalarını alarak faaliyet alanlarındaki yerini sağlamlaştırmıştır. AR-GE ye verdiği önem ve yatırımlar, tecrübeli mühendis ve yetenekli teknisyenlerden kurulu ekibimiz, yatırım ve çalışmalarımızla yüzde yüz müşteri memnuniyeti amaçlamaktadır.

Gerek dünyanın gerekse Türkiye’nin içinde bulunduğu zorlu ticari koşullarda hedefe bağlılık, geleceği görebilme ve zoru başarma inancı ile yeni yatırımlarla daha da sağlamlaştırmaktadır.

Uğur Makine, 40,000 m2 kapalı alana sahip yeni üretim yerinde her zaman amaçladığı gibi teknolojini sürekli geliştirerek en iyi makinaları üretmeye devam edecektir. Çorum’dan tüm Türkiye’ye, Türkiye’den, Asya, Avrupa, Amerika ve Afrika’ya kadar uzanan geniş bir alanda hizmet veren şirketimizle adımızı ve kalitemizi tüm dünyayla tanıştırmanın gururunu yaşamaktayız.

Uğur Makine, daimi olarak Türk ekonomisine katkıda bulunma ilkesi ile yaptığı her işte en iyiyi hedefleyip, alanlarında öncü olan, hem teknoloji anlamında hem de finansal anlamda gücünü kanıtlayan lider bir  firma olarak sizlere hizmet vermeye devam edecektir.

DESMÜD
ADMINISTRATOR
PROFILE

Posts Carousel

En Son Eklenenler

Yazarlar

En Çok Yorumlananlar

Featured Videos