Reklam Alanı

GAZEL MAKİNA

GAZEL MAKİNA

Cemil Gazel, 1995 yılında değirmen makinaları ve yan malzemeleri konusunda faaliyet göstermeye başlamıştır. Halen Gazel Makina olarak faaliyetini sürdürmektedir. Gazel Makina 7000 m² kapalı, 15000 m² açık alana sahip olup Çorum Organize Sanayi Bölgesi’nde yer almaktadır. Deneyimli kadrosu ile un fabrikaları kare elekleri ve yan malzemeleri konusunda uluslararası müşteri portföyüne sahiptir; Almanya başta olmak üzere

Cemil Gazel, 1995 yılında değirmen makinaları ve yan malzemeleri konusunda faaliyet göstermeye başlamıştır. Halen Gazel Makina olarak faaliyetini sürdürmektedir. Gazel Makina 7000 m² kapalı, 15000 m² açık alana sahip olup Çorum Organize Sanayi Bölgesi’nde yer almaktadır.

Deneyimli kadrosu ile un fabrikaları kare elekleri ve yan malzemeleri konusunda uluslararası müşteri portföyüne sahiptir; Almanya başta olmak üzere birçok Avrupa, Asya ve Afrika ülkelerinin tamamına ihracat yapmaktadır.

Türkiye içerisinde çok sayıda değirmen makinası imalatı yapan firmalarla ortak çalışma içerisinde bulunmaktadır. Gelişmiş teknolojik üretim standartları izlenerek üretimi arttırmak ve yüksek kalite standartlarında üretim yapmak hedeflenmiştir. Üretim kalitesi doğrultusunda CE sertifikası bulunmaktadır.

DESMÜD
ADMINISTRATOR
PROFILE

Posts Carousel

En Son Eklenenler

Yazarlar

En Çok Yorumlananlar

Featured Videos