Reklam Alanı

BASTAK INSTRUMENTS

BASTAK INSTRUMENTS

Bastak instruments; 1999 yılında Zeki DEMİRTAŞOĞLU tarafından kurularak un katkı maddeleri ve kalite kontrol cihazları’nın imalatına başlamıştır. Oldukça zor ve hassas olan bu konuda lider olmak ve çağın yeniliklerine uymak tek hedefimiz olmuştur. Firmamızın temel ilkesi müşteri memnuniyetidir. Bu doğrultuda yeni teknolojiler için tüm yatırımlar yapılmaktadır.Firmamız her yıl dünyadaki gelişmeleri takip etmek ve kendi yeniliklerini

Bastak instruments; 1999 yılında Zeki DEMİRTAŞOĞLU tarafından kurularak un katkı maddeleri ve kalite kontrol cihazları’nın imalatına başlamıştır. Oldukça zor ve hassas olan bu konuda lider olmak ve çağın yeniliklerine uymak tek hedefimiz olmuştur. Firmamızın temel ilkesi müşteri memnuniyetidir. Bu doğrultuda yeni teknolojiler için tüm yatırımlar yapılmaktadır.Firmamız her yıl dünyadaki gelişmeleri takip etmek ve kendi yeniliklerini tanıtmak için yerli ve yabancı fuarlarda katılımcı ve ziyaretçi olarak yerini almaktadır.

Firmamız 2003 yılında Dış Ticaret Birimini kurarak hedeflerini büyütmüş, ihracat yapmaya başlamıştır. Firmamız gelişen ve globalleşen Dünya pazarında var olabilmenin tek yolunun standart ve yüksek kaliteli ürünler üretmek olduğunun farkındadır. Bu nedenle AR-GE çalışmalarına büyük önem vermektedir.

DESMÜD
ADMINISTRATOR
PROFILE

Posts Carousel

En Son Eklenenler

Yazarlar

En Çok Yorumlananlar

Featured Videos